Jsem Tomáš Sedlmajer a tvořím

Svatební fotografie a videa

Pokračovat

Ať už jde o video, nebo fotografieVáš příběh má emoce,
nechte mě je zachytit

Svatba je jako krásný příběh a mým úkolem je skrze čočku zachytit všechny radosti, které k ní patří. Krok po kroku, fotku po fotce. Na svatbách se snažím splynout s davem a fotit co nejvíce dokumentárně, aby i po letech z videa nebo fotky byly cítit ty opravdové emoce, atmosféra a hlavně láska.

Tomáš Sedlmajer, fotograf - Liberec

Okamžiky zachycené do jedinečných fotek

Budu váš svatební fotograf

Fotografie mě chytla a nepustila už před více než 10 lety. Ze začátku to byla pouze zábava. Nyní se jí věnuji již několik let naplno a zcela profesionálně, ale stejně jako před lety je to pro mě zábava a chci, aby to tak bylo i na vaší svatbě.

Na každé svatbě mě baví její jedinečnost a možnost hledat stále jiné pohledy k zachycení. Nejčastěji fotím svatby dokumentárně, ale není problém houknout na svatebčany a udělat parádní skupinové fotky. Vždy se ale snažím, abyste to na fotkách byli vy! 

Slzy radosti na mladých i starých tvářích. Smích a tanec. Vzpomínky, které už vám nikdo nevezme.

Prejít na fotogalerii

Natočím svatební i předsvatební klip

Budu váš svatební filmmaker

Někdo má rád statické obrázky a někdo radši video. Stejně jako u fotky přistupuji i k videu naprosto profesionálně, ale vždy tak, aby to byla zábava pro obě strany. Vždy se snažím zachytit tu pravou atmosféru svatby, na kterou i po letech budete vzpomínat.

Svatební videa točím pouze celodenní. Pakliže byste chtěli pouze krátký klip jenom o vás dvou, a ne zdokumentování celé svatby jako takové – i to je možné. Nabízím ještě tzv. předsvatební video (na tom, jestli je natočené před svatbou či po ní, nutně nezáleží). Takové video může být pojato například formou rande, či rodinnou procházkou. Výsledné video je pak jako krátký klip plný emocí.

Fotobudka s okamžitým tiskem

Zábavný fotokoutek

Automatizovaný fotokoutek se kterou si užijete mnoho zábavy a uchová vám vzpomínky s vašimi přáteli v okamžitě vytisknutých fotografií. Stačí kliknout na displej, který se v rázu promění v zrcadlo, zapózujete, krabička blejskne a za 8 vteřin je vytisknutá kvalitní fotka ve formátu 10x15 cm. Každou fotku je možné vytisknout prakticky v neomezeném počtu a tak se nemůže stát, že by na nějakého kamaráda či kamarádku fotka nezbyla.
 

Víc o fotokoutku
FAQ

Často kladené dotazy

Kdy dostanu fotografie či video?

Fotografie běžně odevzdávám do 14 dní po uskuteční svatby. V případě většího vytížení budete mít své fotky maximálně do měsíce. Pokud společně budeme skrze čočku točit video, můžete se na něj těšit zhruba za měsíc. Ptáte se, proč tak dlouho? Nepoužívám žádné přednastavené automaty, snažím se, aby z fotky byla cítit maximální autenticita a vy si vždy vybavili zážitek a atmosféru svatby na 100 %.

Pracujete sám?

Tvoříme dobrý tým s mojí přítelkyní. Ta má na starosti techniku, podrží mi odraznou desku, nebo zamává na svatebčany, aby měli krásný výraz na fotce. Občasně mi pomáhá i s focením (nebo natáčením) zajímavých situací, kdy je dobré zachytit okamžik z více úhlů. Pokud máte zájem o fotografii i video, mohu vám doporučit fotografa/videokamera, se kterým při těchto příležitostech spolupracuji. Nikdy nedělám fotku a video zároveň, abych dokázal garantovat maximální kvalitu dané služby.

Jste ochotný cestovat za svatbou? Kolik stojí doprava?

Rád fotím na nových místech a v tom případě je cestování nutností. Krom toho mám samotné cestování rád. Cestovné účtuji 5 Kč/km od města Turnov v Českém ráji.

Mohu si vybrat k videu skladbu?

V případě delšího videa, je to možné. Ovšem většinou točím svatební klipy, které jsou dlouhé do 10 minut. Aby si video udrželo svou kvalitu a bylo licenčně v pořádku je potřeba k tomu zvolit i vhodnou hudbu. Proto u většiny videí vybírám hudbu já, je možné to však konzultovat a domluvit se na nějakém kompromisu a konzultovat výběr hudby individuálně.

Jaké jsou platební podmínky?

Po zamluvení termínu od vás vyberu zálohu 2 000 Kč, abychom měli vůči sobě určitý závazek, že s termínem počítáme. Po uskutečnění svatby bude tato částka odečtena od finální ceny.

Dostanu neupravené fotografie a všechny natočené záběry?

Bohužel, neupravené fotografie či surový záznam videa nikdy nepředávám. Vždy ode mě dostanete plně profesionální upravené fotografie nebo video, pokud jich bude 800 dobrých, pak jich dostanete 800. Většinou se počet pohybuje od 300+ (záleží však na zvoleném balíčku).

Je možnost v případě potřeby zůstat déle na focení, než obsahuje zvolený balíček?

Určitě ano, ale je nutné počítat s tím, že každá započatá půlhodina bude účtována částkou 500 Kč.

..
Rezervace / kontakt

Zaujala Vás má tvorba?

Pojďme si zavolat, nebo se potkat. Rád vám detailně popíšu, jak při práci postupuji, kdy mám volno, nebo jak můžeme vašu svatbu zachytit. Preferujete email - pište, rádi voláte - volejte, rádi chatujete - pište mi na messenger. Rád budu součástí vaší svatby.
Tomáš Sedlmajer